Magyar English

Hírek

2008. szeptember 20-21. - Kolozsvár, Románia

Bajnokok kupája

Bajnokok Kupája - Románia A IV. alkalommal megrendezett Romániai "Bajnokok kupájára" idén szövetségünk is meghívást kapott. A versenyen rengeteg romániai klub valamint magyar és osztrák színekben induló versenyzők mérhették össze tudásukat gyermek, ifjúsági és felnőtt korosztályokban egyaránt.


Eredmények:

Asztalos Anett (Honbu)
3. helyezés - Kumite (15-17 éves, +55 kg)

Csábi Márton (Nihon)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (felnőtt)
2. helyezés - Kata (18-21 éves, 3kyu-dan)
2. helyezés - Kumite (felnőtt, -65 kg)
2. helyezés - Kumite (felnőtt, Open)

Czimer Attila (Nihon)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (15-17 éves)
3. helyezés - Kata (15-17 éves, 3kyu-dan)

Demcsák Gabriella (Botond)
3. helyezés - Kata (Wado Ryu + Shito Ryu, 11-12 éves, -7 kyu)

György Krisztina (Nihon)
1. helyezés - Kata (15-17 éves, 3kyu-dan)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (15-17 éves)
2. helyezés - Csapat Kata (Wado Ryu, Gojo Ryu, Shito Ryu, Shotokan, 15-17 éves)
3. helyezés - Csapat Kumite (15-17 éves)

Kun Vivien (Botond)
1. helyezés - Kata (Wado Ryu + Shito Ryu, 11-12 éves, -7 kyu)
2. helyezés - Kumite (11-12 éves, -150 cm)

Kurucz Katalin (Honbu)
2. helyezés - Kata (felnőtt)

Nagy Dávid (Nihon)
1. helyezés - Kumite (15-17 éves, -75 kg)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (15-17 éves)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (felnőtt)

Négyökrű Emilia (Honbu)
1. helyezés - Mix Csapat Kumite (felnőtt)
2. helyezés - Kumite (felnőtt, -60 kg)
3. helyezés - Kumite (18-21 éves, -60 kg)

Pénzes Tamás (Honbu)
1. helyezés - Kumite (felnőtt, +80 kg)
1. helyezés - Csapat Kumite Rotatív (felnőtt)
2. helyezés - Csapat Kumite (felnőtt)

Szécsényi Vivien (Nihon)
1. helyezés - Kata (Wado-Ryu + Gojo Ryu, 11-12 éves, 6-4 kyu)

Tarjányi Sugár Szilvia (Botond)
2. helyezés - Kata (15-17 éves, 3kyu-dan)
2. helyezés - Kumite (15-17 éves, +55 kg)

Tóth Krisztián (Honbu)
1. helyezés - Csapat Kumite Rotatív (felnőtt)
2. helyezés - Csapat Kumite (felnőtt)
3. helyezés - Kumite (18-21 éves, -65 kg)

Török Tünde (Nihon)
2. helyezés - Kumite (18-21 éves, -60 kg)
2. helyezés - Csapat Kata (Wado Ryu, Gojo Ryu, Shito Ryu, Shotokan, 15-17 éves)
3. helyezés - Kata (15-17 éves, 3kyu-dan)
3. helyezés - Csapat Kumite (15-17 éves)

Watt Vivien (Nihon)
1. helyezés - Kata (Wado Ryu + Shotokan, 15-17 éves, 6-4 kyu)
2. helyezés - Kumite (15-17 éves, -55 kg)
2. helyezés - Csapat Kata (Wado Ryu, Gojo Ryu, Shito Ryu, Shotokan, 15-17 éves)
3. helyezés - Csapat Kumite (15-17 éves)


Képek:

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia Bajnokok Kupája - Románia

Bajnokok Kupája - Románia